پیش دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی بنیان واحد آموزشی بنیان شعبه ی دیگری در شهر اصفهان ندارد

دریافت جایزه ملی کیفیت

احراز گواهینامه اهتمام به کیفیت در هشتمین جشنواره ملی کیفیت ایران

پایه اول پایه دوم پایه سوم پایه چهارم پایه پنجم پایه ششم پیش دبستانی

تأثیر آلودگی هوا بر کودکان و نکاتی برای مراقبت از آنها

آلودگی هوا که امروزه به یکی از مهم‌ترین مشکلات جوامع در سراسر جهان تبدیل شده است، خطری جدی است که سلامتی همه‌ی انسان‌ها به‌ویژه کودکان را تهدید می‌کند. اثرات نامطلوب ناشی از آلاینده‌های موجود در هوایی که کودکان دلبند ما تنفس می‌کنند، طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها را نصیب آنها می‌کند که تا مدت‌ها دامن‌گیرشان خواهد بود. مطالعات متعددی که تاکنون درباره‌ی تأثیر آلودگی هوا بر کودکان و نوزادان انجام شده است، ارتباط بین آلودگی هوا و بیماری‌های ریوی و تنفسی مانند آسم و نیز مشکلاتی همچون تولد زودرس نوزادان، کمبود ویتامین D، تغییر در سیستم ایمنی بدن‌ و حتی مرگ‌ومیر را تأیید می‌کند.

کودکان، اصلی‌ترین قربانیان آلودگی هوا

ادامه مطلب...

اپلیکیشن موبایل همکلاسی

ولی محترم نو آموز/ دانش آموز

با درود و احترام

مستحضر هستید امروزه و در قرن 21 توجه جدی به امر مهم آموزش و پرورش از اهداف کلیدی و مهم دولتها محسوب می شود. مخصوصاً افزایش کمی دانش آموزان با توجه به کمبود امکانات و منابع و.. کیفیت بخشی به امور آموزشی و پرورشی را در اولویت اول برنامه ها قرار داده است. به طوری که علمای تعلیم و تربیت معتقدند که محیط یادگیری مناسب از مهمترین پایه های کیفیت بخشی محسوب می شود و محیط یادگیری مناسب در گروی (فضای فیزیکی، روانی، اجتماعی و دستیابی سریع و سهل الوصول به منابع و اطلاعات محصول آموزشهای فراگیر در دبستان ) بصورت مطلوب در مدرسه توأم با مناسبات انسانی می باشد،

یعنی هر گاه فضای مدرسه (باز، خلاق و انسانی) باشد یادگیری مداوم، لذت بخش و عمیق خواهد بود. در کیفیت بخشی به امور مدرسه در ابعاد آموزشی و پرورشی باید به بازسازی الگوی روابط درون مدرسه ای و آموزشهای لازم برای توانمندسازی دانش آموزان توجه جدی نمود و بطور کلی از روشهای سنتی فاصله گرفت تا با کمک الگوی مناسب کیفیت بخشی دانش آموزان (توانمند، مستقل، خود رهبر، پژوهشگر و متدین) تربیت کرد. لذا با توجه به وجود ابزار قدرتمند (اپلیکیشن همکلاسی) که قیمت تمام شده آن در بازار 9 هزار تومان می باشد؛این نرم افزار روی سایت مدرسه موجود و یا توسط ربات به گوشی همراه شما ارسال خواهد شد.
استدعا دارد پس از دریافت اپلیکیشن اندروید یا ios نسبت به دریافت کد فعالسازی از دفتر دبستان دوره اول و دوم اقدام لازم مبذول فرمایید.

سپاس از همراهی شما بزرگواران
شریفی ، بهمن ماه 96

شیوه صحیح کمک به کودک در انجام تکالیف مدرسه

به جرأت می توان گفت که کمتر خانواده ایست که برای انجام تکالیف مدرسه فرزنداندش دغدغه نداشته باشد اما والدین با راهکارهای ساده ای می توانند فرزندانشان را پای تکالیف مدرسه بنشانند.

تکالیف مدرسه، چیزهایی که در طول روز یاد داده شده است را تثبیت می کند. برخی از آموزش ها فرار هستند و لازم است برای یادگیری مقداری تمرین شده و محیط کلاس زمان کافی برای یادگیری را در اختیار کودکان قرار نمی دهد. این قضیه علی الخصوص برای ریاضی اهمیت بالایی دارد.

بعضی مواقع تکالیف مدرسه توانایی های بیشتری از چیزی که در مدرسه به کودک یاد داده شده را به او می آموزد. این تأثیر آموزشی گسترده تکالیف مدرسه است.

والدین در سراسر دنیا عاشق روش جادویی ای خواهند شد که کودکان را تشویق به انجام تکالیف مدرسه کند. انتظارها به پایان رسید. با اینکه این کار به راحتی تکان دادن چوب جادو نیست ولی در زیر روش هایی برای تشویق کودکان به انجام تکالیف مدرسه و ادامه انجام آن ها آورده شده است.

ادامه مطلب...

«با فرزندان در اینترنت»

دانلود کتاب«با فرزندان در اینترنت»

 

والدین عزیز و دلسوز! این کتاب مخصوص شمایی است که هرگاه فرزندتان از رایانه یا موبایل استفاده میکند و در دنیای مجازی غرق می شود، نگران هستید تا مبادا لکه ای روح زلال او را بیازارد...
 ما توصیه می کنیم این کتاب را در خانه دانلود کنید!

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.